Želania a priania k Vianociam a Novému roku.

Vianočné a Novoročné želania a priania

Vyberte si z ponuky Vianočných a Novoročných prianí a želaní.

Tieto Vianočné priania a želania môžete použiť aj ako Vianočné a Novoročné SMS. Nechajte sa inšpirovať a potešte svojich blízkych vhodným želaním.

Pošlite svoje vianočné priania

Poznáte aj Vy vhodné Vianočné alebo Novoročné prianie, ktoré nie je na stránke? Tak neváhajte a pošlite na email.

Vianočné a Novoročné želania

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí.
A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.
Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje...
Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len radosť, zdravie a smiech.
Silvestrovskú náladu po celý rok, šťastie nech sprevádza Váš krok.

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál. Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plne hviezd. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce, prajeme vám zo srdca prekrásne Vianoce.

Veselé Vianoce chcem Vám priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby tento Nový rok za to stál.

Krásne sviatky vianočné, veselé cesty polnočné, pod stromčekom veľký dar, na Silvestra pekný bal. Na tom bale ľahký krok, potom šťastný Novy rok!

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Z oblohy sa sype sneh, všade počuť detsky smiech. Už sa stromček ligoce, prajem krásne Vianoce!

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!

Nech tichá hudba veselosti, Vám počas celých Vianoc znie,
nech ten rok nastávajúci Vám šťastie a lásku prinesie!

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček, zo zábavy rovný krok a potom šťastný Nový rok.

Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločné, krásne sviatky Vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.

Na stole je kapor a iné dobroty, uprostred sviečka a stromček oproti. Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný, nech plný lásky je tento čas vianočný.

Vianoce lásky a pokoja, nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.

Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, štastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša

Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce

Nech stromček zapáli svetlo v nás, nech sviečka vyčarí úsmev zas. Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás, želám Vám Vianoc šťastný čas

Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Až zvony ohlásia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudnite na všetky starosti a prežite ich v šťastí a radosti.

Láska je zvon z krehkej ocele, nech Vám zvoní šťastné a veselé. Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.
Poslala Tatiana

Veselého Silvestra chceme zaželať, aby mal človek človeka rád. Aby každý inému šťastie želal, aby Nový rok za to stál.

Vinšujem vám Nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť, a všetkého hojnosť.

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V Novom roku nech Ti zdravie dobre slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

Všetko krásne v Novom roku, dobrých ľudí hneď po boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány daria.

Aby si v celom Novom roku sedel v takom správnom vlaku, kde rušeň na roh hojnosti píska a cesta so šťastenou sa láska.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a špásu tak primerane. Želá v Novom roku...

V Novom roku prajem všetko, čo radosť vzbudí, prajem lásku, lebo spája ľudí, prajem priateľov, čo dokážu žiť, prajem milovať a milovaný byť.

Vyberte si komu vybrať vianočný darček:

Darčeky pre ženy

Netrápte sa s vymýšľaním vhodných darčekov. Nechajte sa inšpirovať na vyhovujúci vianočný darček pre ženu.

Darčeky pre deti

Ako vybrať vianočný darček pre dieťa? Len jeden darček alebo ich treba viac? Nechajte sa inšpirovať na vyhovujúci vianočný darček.

Darčeky pre mužov

Aký vhodný vianočný darček vybrať mužovi? Pozrite si pár tipov na darček, možno Vám pomôžu alebo inšpirujú.

Darčeky pre seniorov

Pre túto kategóriu vybrať vianočný darček je dosť problém. Pozrite a inšpirujte sa pre vyhovujúci vianočný darček.


Vianoce - darčeky:

reklamné odkazy

Pôžička od 6,39% ročne


Vianočná ponuka Pôžičky Cetelem s 2% zľavou z úroku. Získajte až 25 000 EUR (minimálna suma je 2 000 EUR.) úplne bez poplatkov a ručenia ručiteľom. Fixný úrok už od 6,39% ročne, ktorý sa nemení po posúdení úveru, ani počas celej doby splatnosti úveru. Ponuka platí do 19.12.2014.

Kabelky a tašky

dámske tašky

Univerzálne kabelky a tašky s multifunkčným využitím, nie iba pri športe či pobyte v prírode. Praktická drobná taška cez rameno, ktorá poteší nejednu ženu. A nemusí byť ani športovo založená.

Nákup darčekov cez internet

V dnešnej dobe sú veľmi obľúbené nákupy v nákupných centrách kde je široké spektrum obchodov, ktorých tovar Vás môže dokonca inšpirovať, ak nemáte presnú predstavu o darčeku, ktorý chcete kúpiť.

Nebaví Vás chodenie po obchodoch?

Možno aj preto množstvo ľudí plánuje tento rok vianočné darčeky nakupovať na internete. Možno vám pri výbere pomôžu aj tieto stránky. Nakupovať vianočné darčeky cez internet je lacnejšie, pohodlnejšie a modernejšie

A aké sú výhody online nakupovania:

  • - príležitosť získať oveľa vyššie zľavy ako v obchode
  • - využitie darčekových poukážok
  • - širší výber tovaru ako v niektorých kamenných predajniach
  • - neobmedzujú nás otváracie hodiny

Tip na vianočný darček

prírodné prípravky

reklama

Partneri

zarobok.gif, 3 kB

reklama


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting